Енергетичний сертифікат зразок

Енергетичний сертифікат будівлі – документ в електронній формі. Згідно Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» він обов’язково включає в себе наступну інформацію:

  • адреса будівлі
  • функціональне призначення та конструкція будівлі (загальні площа та об’єм, кількість поверхів, опалювані площа та об’єм і т.д.)
  • фотографія будівлі
  • шкала класів енергоефективності з визначеним класом для даної будівлі
  • питоме споживання енергії на опалення, гаряче водопостачання, охолодження будівлі
  • серія та номер кваліфікаційного атестата енергоаудитора, який склав енергетичний сертифікат

Зразок звіту на енергетичний сертифікат будинку можна побачити нижче:

Інформація, яка необхідна для розрахунків показників енергетичної ефективності будівель, встановлюється на підставі проектної документації. У випадку відсутності проектної документації відповідні дані визначаються за результатами виявлення фактичного стану будівлі. Законом визначено 18 основних пунктів необхідної інформації. Також прописано порядок обробки цієї інформації та встановлений зразок звіту – його зовнішній вигляд та наповнення. Щоб переконатися, що зразок енергетичного сертифікату, який виготовляє компанія Lihtaryk відповідає чинним нормам, ви можете порівняти приклад нашого сертифікату зі зразком на сайті Верховної Ради.

Якщо ви бажаєте отримати енергетичний сертифікат для будівлі – телефонуйте до нас. Термін виготовлення сертифікату енергетичної ефективності у компанії Lihtaryk – від 3 днів!