Зразок енергетичного сертифікату

Енергетичний сертифікат будівлі – документ в електронній формі. Згідно Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».  Зразок енергетичного сертифікату є затверджений в наказі Мінрегіону N 172 “Про затвердження Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката”  .  Сертифікат обов’язково включає в себе наступну інформацію:

  • адреса будівлі
  • функціональне призначення та конструкція будівлі (загальні площа та об’єм, кількість поверхів, опалювані площа та об’єм і т.д.)
  • фотографія будівлі
  • шкала класів енергоефективності з визначеним класом для даної будівлі
  • питоме споживання енергії на опалення, гаряче водопостачання, охолодження будівлі
  • серія та номер кваліфікаційного атестата енергоаудитора, який склав енергетичний сертифікат

Зразок енергетичного сертифікату будинку можна побачити нижче:

     

    Енергетичний сертифікат зразок

    Інформація, яка необхідна для розрахунків показників енергетичної ефективності будівель, встановлюється на підставі проектної документації. У випадку відсутності проектної документації відповідні дані визначаються за результатами виявлення фактичного стану будівлі. Законом визначено 18 основних пунктів необхідної інформації. Також прописано порядок обробки цієї інформації та встановлений зразок звіту – його зовнішній вигляд та наповнення. Щоб переконатися, що зразок енергетичного сертифікату, який виготовляє компанія Lihtaryk відповідає чинним нормам, ви можете порівняти приклад нашого сертифікату зі зразком на сайті Верховної Ради.

    Енергетичний сертифікат лікарні зразок

    Функціональне призначення, архітектурно-планувальне та конструктивне рішення будівлі визначають згідно з проектною документацію чи документацією, складеною за результатами технічної інвентаризації, або паспортом об’єкта, який складається відповідно до вимог Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 року N 257;

    При складанні енергетичного балансу будівлі використовуються геометричні, теплотехнічні дані огороджувальних конструкцій та їх елементів з урахуванням розташування та орієнтації огороджувальних конструкцій, енергетичні характеристики інженерних систем, що визначені відповідно до проектної документації чи паспорта об’єкта або при з’ясуванні фактичного стану будівлі.

    Якщо ви бажаєте отримати енергетичний сертифікат для будівлі – телефонуйте до нас. Термін виготовлення сертифікату енергетичної ефективності у компанії Lihtaryk – від 3 днів!

    Безкоштовна консультація

    Заявка