Прилади, які використовуємо в роботі

Всі прилади є робочими та правильно відкалібровані. 

Термоанемометр – прилад, який допомагає визначити швидкість, об’єм, рух та температуру повітря у системах вентиляції. Важливо використовувати саме теплові анемометри ( функцію обертання лопастей виконує чутлива пластина). Оскільки тільки вони можуть визначити низьку швидкість повітря ( 0,1 м/с). Пристрій має можливість реєстрації даних впродовж кількох діб.

Люксметр –  відображає рівень освітлення в приміщенні. Це важливий параметр, адже дозволяє правильно вибрати спільну точку між економією та безпекою.

 

 

Термогігрометр – визначає температуру та вологість, як в повітрі, так і в елементах будівлі. 

 

Фірма : Testo

Модель: 606-2

Тепловізор – дозволяє бачити в інфрачервоному діапазоні. Корисно, коли потрібно знайти місця витоку тепла (холоду) з конструкцій будівлі, або перевірити якість утеплення чи монтажу вікон. В окремих випадках знаходить місця прокладання теплових мереж. Тепловізор також використовують для перевірки перегрівання електричних мереж. Чутливість (0,1 С). Це основний прилад для використання в послузі “Тепловізійне обстеження”

Професійна серія всесвітньо відомої компанії FLIR.

Модель: E6

 

Дальномір або  лазерна рулетка. Незамінний прилад, коли немає точних розмірів будівлі,  окремих конструкцій чи інженерних мереж. Завдяки додатковим функціям пришвидшує роботу.  Похибка всього 1,5мм. 

Фірма : Bosch

Модель: GLM 50C

 

Логер ( реєстратор температури та вологості). Встановлюється в кількох різних приміщеннях та проводить запис температури та вологості протягом тривалого часу з періодичністю від 1 секунди. Дозволяє отримати цілісну картину температурного режиму будівлі (день, ніч, будні та вихідні).

Фірма : Benetech

Модель: GM1365

 

Струмовимірні кліщі. Дозволяють поміряти струм та напругу в електричній мережі, а від так і визначити навантаження .

Фірма : UNI-T

Модель: UT201